Zadzwoń: 606985021

Pulchra means beautiful

Wzorowa logistyka w Pulchra.pl

Bardzo zależy mi na tym, aby przesyłki do Państwa docierały szybko i sprawnie, dlatego wzorowa logistyka jest dla mnie sprawą kluczową. Z tego powodu jesienią 2016 r. przeniosłam sklep Pulchra na nową platformę umożliwiającą sprawną integrację z firmami kurierskimi.

Przeczytaj więcej

Pulchra w Pawilonie Czterech Kopuł

Od 19 lutego do 14 maja 2017 r. wybrany asortyment biżuterii Pulchra można nabyć w Pawilonie Czterech Kopuł — oddziale wrocławskiego Muzeum Narodowego.

Przeczytaj więcej

IX Ogólnopolski Festiwal Rękodzieła w Lubinie 27-28 czerwca 2015

27 i 28 czerwca Pulchra brała udział w IX Ogólnopolskim Festiwalu Rękodzieła w Lubinie gdzie po raz pierwszy miałam okazję spotkać się z klijentami "pod chmurką". Festiwal odbywał się a Alei Kasztanowej niedaleko lubińskiego rynku. Zmienna aura, raz gorące słońce, raz burza i deszcz, nie wystraszyły mieszkańców Lubina, który licznie przybyli na Festiwiwal. 

Przeczytaj więcej

14-15 marca 2015 — Festiwal Prezentów w Poznaniu

Kocham Poznań, bo w tym mieście robią rogale świętomarcińskie, mniam mniam :-) Przez to Pulchra nie mogła nie przyjechać na kolejną edycję Festiwalu Prezentów w Hali Arena :-)

Przeczytaj więcej

7-8 marca 2015 — Warsaw Mineral Expo w Pałacu Kultury i Nauki

Warszawa zdobyta :-) Stoisko Pulchry pojawiło się na największej imprezie branżowej w Polsce — giełdzie minerałów i biżuterii Warsaw Mineral Expo w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Pulchra gościła w Strefie Projektanta na Sali Turkusowej. 

Przeczytaj więcej

13-14 grudnia 2014 — Giełda Minerałów we wrocławskiej Hali Stulecia

Dwa dni na jednej z największych i najstarszych imprez branżowych w Polsce. Dopisało zarówno miłe towarzystwo z sąsiednich stoisk, jak i liczni klienci, którzy wykupili praktycznie do zera spinki do mankietów, mocno przerzedzone na poprzedniej imprezie w Chorzowie.

Przeczytaj więcej

7 grudnia 2014 - Jarmark Rzeczy Ładnych w Chorzowie

7 grudnia 2014 stoisko Pulchry odwiedziło MDK Batory w Chorzowie, w którym odbywała się impreza rękodzielnicza z długą tradycją — Jarmark Rzeczy Ładnych. 

Przeczytaj więcej

29-30 listopada 2014 -- Giełda Minerałów i Wyrobów Jubilerskich na AGH w Krakowie

W dniach 29-30 listopada Pulchra będzie się wystawiać na krakowskiej AGH. Zapraszam na moje stoisko na Giełdzie Minerałów w sektorze 4.

Przeczytaj więcej