Zadzwoń: 606985021

Pulchra means beautiful

Pulchra w Pawilonie Czterech Kopuł

Od 19 lutego do 14 maja 2017 r. wybrany asortyment biżuterii Pulchra można nabyć w Pawilonie Czterech Kopuł — oddziale wrocławskiego Muzeum Narodowego.

Przeczytaj więcej

13-14 grudnia 2014 — Giełda Minerałów we wrocławskiej Hali Stulecia

Dwa dni na jednej z największych i najstarszych imprez branżowych w Polsce. Dopisało zarówno miłe towarzystwo z sąsiednich stoisk, jak i liczni klienci, którzy wykupili praktycznie do zera spinki do mankietów, mocno przerzedzone na poprzedniej imprezie w Chorzowie.

Przeczytaj więcej

Jak zdefiniować i uporządkować swoje pragnienia

W dniu 15 kwietnia 2014 na zaproszenie Fundacji Rodzina i Przedsiębiorczość byłam gościem specjalnym spotkania „Jak zdefiniować i uporządkować swoje pragnienia". Zajęcia odbywały się w Centrum Inicjatyw Wszelakich we Wrocławiu.

Przeczytaj więcej

Modna Szafa we wrocławskim centrum handlowym Magnolia

29 i 30 marca można było odwiedzić moje stoisko podczas eventu Modna Szafa we wrocławskim centrum handlowym Magnolia. W strefie projektantów wystawiali się projektanci konfekcji, akcesoriów i biżuterii.

Przeczytaj więcej

61. Wrocławska Giełda Minerałów, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich

8 i 9 marca 2014 po raz pierwszy wystawiałam swoją biżuterię z żywicy na wrocławskiej giełdzie minerałów w Hali Stulecia — imprezie z wieloletnią tradycją i stałymi bywalcami.

Przeczytaj więcej