Zadzwoń: 606985021

Wzorowa logistyka w Pulchra.pl

Bardzo zależy mi na tym, aby przesyłki do Państwa docierały szybko i sprawnie, dlatego wzorowa logistyka jest dla mnie sprawą kluczową. Z tego powodu jesienią 2016 r. przeniosłam sklep Pulchra na nową platformę umożliwiającą sprawną integrację z firmami kurierskimi.

Dzięki temu mają Państwo duży wybór form dostawy. Oprócz przesyłki poleconej Pocztą Polską mogą Państwo skorzystać z wysyłek kurierskich. Współpracujemy z firmą FedEx, jednym z największych globalnych graczy na rynku przesyłek oraz kurierem pocztowym, który doręczy paczkę do Państwa drzwi. Oczywiście wysyłamy również do paczkomatów inPost a niedawno uruchomiliśmy wysyłki pocztowe do punktu odbioru (stacje benzynowe Orlen, niektóre kioski RUCH oraz placówki pocztowe). Mogą więc Państwo zlecić wysyłkę do domu, pracy albo dogodnego paczkomatu lub punktu odbioru.

Dla wygody tych z Państwa którzy preferują gotówkę nad płatności on line jest możliwość wysyłki za pobraniem (kurierem pocztowym, FedEx-em oraz do paczkomatu). Jest również możliwość odbioru osobistego w mojej wrocławskiej pracowni z płatnością gotówką lub kartą płatniczą przy odbiorze.

Towary, które można zamówić w sklepie są dostępne od ręki i wysyłam je nie później niż następnego dnia roboczego po zamówieniu. Po wysyłce otrzymają Państwo wiadomość e-mail z numerem przesyłki oraz jej linkiem do jej śledzenia w internecie.

Głos Klientów jest dla mnie bardzo ważny, więc jeśli mają Państwo jakieś uwagi i sugestie zapraszam do napisania maila na adres info@pulchra.pl lub skorzystania z pulchrowego komunikatora na stronie sklepu (czynnego w dni powszednie od 16:00 do 22:00).

Słowa kluczowe:

Aleksandra